Gluren bij de buren!
Woensdag 11 mei bracht SAB1950 een bezoek aan de Eemshaven in Groningen. ‘Amsterdam IJmuiden Offshore Port’ organiseerde in het kader van ‘gluren bij de buren’ een dag in de haven met onder andere veel activiteiten op het gebied van offshore wind.
Na een inspirerende presentatie door Harm Post, directeur Groningen Seaports, kregen wij een spectaculaire rondvaart door de haven. Tijdens de bustour was de bouw van het imposante Google data-hotel goed zichtbaar. Na de borrel kregen wij allemaal het prachtige boek ‘Groningen van boven’ aangeboden door de havendirecteur. Een leerzame dag om nooit te vergeten!
Ook leuk om te lezen
Maak kennis met Ruxandra Maria Leonte-Haiduc, onze specialist in de jachtbouw. Met haar passie voor mensen, techniek en perfectie weet ze precies wat deze unieke branche zo bijzonder maakt. Lees hoe zij dagelijks vakmensen en bedrijven met elkaar verbindt in de wereld van jachtbouw.
Met decennia aan ervaring in de staalindustrie heeft Arjen al heel wat gezien: van de dynamiek op zee tot de hitte van de hoogovens. Ook na zijn pensioen blijft hij actief in de techniek — gedreven door nieuwsgierigheid, vakmanschap en de wens om kennis door te geven. In dit interview vertelt hij over zijn loopbaan, de toekomst van staal en waarom betrokkenheid nooit veroudert.
Per 1 januari 2026 gaat de nieuwe cao in. Als ABU-lid weten wij wat dit betekent voor uw inhuurafspraken — en adviseren we onze klanten daar nu al over.



